İmgesel Karakalem Kadın Çizimi Antalya

Modelistlik Kursu

Thumbnail image 

Modelistlik Kursu


Modelist olmak isteyenlerin ilk bilmesi gereken moda tasarımıdır. Eğitim içeriğimizde yer alan aşağıdaki konular ile ilk etapta bunu hedefliyoruz:


  • Pililer ve çeşitleri
  • Pantolon ve paça çeşitleri
  • Yaka çeşitleri
  • Fır fır, volan büzgü lastik dikiş teknikleri gibi tasarımınıza yön verebilecek model detayları
  • Kol çeşitleri
  • Kup pens ve roba çeşitleri gibi işimizin gereksinimi olan, giyim ile ilgili bilgiler üzerinde çizim öğretmekteyiz.

Kendi koleksiyonun hazırlamak isteyenler bu bilgileri öğrendikten sonra kadın spor, abiye, klasik kurumsal giyim, erkek spor, klasik giyim, çocuk ve bebe kıyafetleri, manto, ceket, kaban pardösü gibi geniş kapsamlı bir koleksiyon dosyası ile eğitimi tamamlıyoruz.


Böylelikle kursumuz bittiğinde iş görüşmelerine giderken yanınızda götürebileceğiniz bir dosya oluşturuyoruz. Modelist olabilmek için ressam kalitesinde, bir kadın vücudunu sıfırdan çizmek, el yüz kaş göz dudak gibi detayları çizmek zorunda değilsiniz. Bu konuda alacağınız eğitim sayesinde iyi bir çizim yapabiliyor olacaksınız ki bu yeterli olacaktır.


Modelist İle İlgili Okullar, Modelistliği Eğitim Sağlayanlar, Modelistlik İle İlgili Sanat Merkezleri, Moda Tasarım Atölyesi arayışınıza bizler ile yüz yüze görüşerek veya bilgi alarak bir son verebilirsiniz.


Thumbnail image 

Antalyada Kursları, Antalyada Moda Tasarım Atölyesi, Antalyada Modelist İle İlgili Okullar, Antalyada Modelistliği Eğitim Sağlayanlar, Antalyada Modelistlik İle İlgili Dershaneye, Antalyada Modelistlik İle İlgili Sanat Merkezleri, Antalyada Modelistlik Kursu