Karakalem Portre Çizimleri Antalyada

Karakalem Yüz Çizimi

Thumbnail image 

Karakalem Yüz Çizimi


Karakalem çizim yapmak ve portreler ortaya çıkarmak için kursumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Çünkü sonrasında yağlı boya ve pastel boya çalışmalar yapabilirsiniz. Yani aldığınız eğitimi daha da ilerilere taşıyabilirsiniz.


Burnumuzun büyüklüğü genelde iki gözümüzün ara mesafesine eşittir. Bu oranı alarak dikdörtgenimizin tam orta çizgisinde burnu çizmeye başlayalım. İlk başta bir çember çizelim ve burun deliklerini göstermek için her iki yana geniş ) ve ( benzer çizgilerimizi çizelim.


Burun çizgimizin hemen altındaki bölümü ikeye bölün. Bu işlem dudak çizimimiz için gerekli. Bu çizginin üstü üst dudak, alt tarafı ise alt dudak olacak. Şekildeki gibi dudak çevremizi tamamlayalım.


Kulak çizimi. Aşağıdaki resimde iki farklı kulak çizimini göstermeye çalıştım. Biri detayla diğeri ise sadece kulağı göstermek için çizilmiş bir şekil. Kulağın tepe noktası kaş hizamızda bulunur meme kısmı ise burun hizasına yakın olmalıdır.


 Yüz Çizme Çalışmaları, Karakalem Yüz Nasıl Yapılır, Yüz Çizmek İstiyorum Ne Yapabilirim, Karakalem Yüzü Nasıl Çizebilirim ile ilgili bilgi almak ve doğru bir adreste eğitim alarak başarılı çalışmalar yapmak için kursumuz ile iletişime geçebilirsiniz.


Thumbnail image 

Antalyada Karakalem Yüz Çizme Eğitimi, Antalyada Karakalem Yüz Çizme Teknikleri, Antalyada Karakalem Yüz Çizmek İçin Kur, Antalyada Karakalem Yüz Dersleri, Antalyada Karakalem Yüz Eğitimi, Antalyada Karakalem Yüz Nasıl Çizilir, Antalyada Yüz Çizme Çalışmaları, Antalyadaki Karakalem Yüz Çizimleri