Antalyada Çocuklara Yönelik Resim Sergisi

Çocuklar İçin Drama

Thumbnail image 

Çocuklar İçin Drama

Anadolu Sanat Merkezi çocuklar için oyun ve sanatın birleştiği bir noktadır. Oyun ile sanatın birleşmesi ile birlikte çocuğun eğitimi ve gelişimi kolaylaşılır. Böylelikle çocuk kendini ve yeteneklerini keşfedebilir. Çocuğun gelişimi sırasında dramının önemi ise çocuğun sosyal iletilşimini büyük ölçüde güçlendirmesidir.


İletişimi güçlenen çocukların özgüveni yükselmektedir ve uyum süreçleri pozitif yönde etkilenmektedir. Özgüveni yüksek ve sosyal çevresi olan bir çocuk doğrudan kendini ifade edebilme yeteneğine sahip olabilmektedir. Bu paralel gelişim sayesinde önce çocuk sonra da ailesi mutlu bir ilişki içerisinde olmaktadır.


Drama çocuğun kişiliğini kazanmasını ve kavramasını sağlar. Önce öğrenerek sonra da yaşayarak ve yaparak deneyim kazanan çocuk, dünyayı anlamlandırmaya başlar. Çocuğunuzun dünyayı daha iyi tanımasını ve farklı bakış açılarına sahip olmasını istiyorsanız mutlaka drama ile tanıştırmalısınız.


En Başarılı Drama Kursu bünyemizde hizmet vermektedir. Sahne Eğitimi veren bir çok kurs bulunmaktadır fakat bunların çoğunluğu erişkinler içindir.


Şehir hayatında sokak veya bahçeye çıkıp arkadaşlarıyla oynayamayan, sosyal hayattan her geçen gün uzaklaşan çocuklarımız, yaratıcı drama atölyelerinde yaşıtlarıyla buluşarak hem kendilerinde var olan potansiyeli ortaya çıkarırlar, hem de yaşıtlarını gözlemleme fırsatı bulurlar.


Çocuklar İçin Drama kursu arıyorsanız, sizleri sanat merkezimize bekliyoruz. Estetik ve yaratıcı bakış açısını geliştirmeye yönelik hazırlanan içeriklerimiz ile mutlu ve eğlenceli eğitimler veriyoruz.


 

Thumbnail image 

Antalyada Başarılı Sahne Mekanları, Antalyada Çocuklar İçin Drama, Antalyada Çocuklara Yönelik Tiyatro Kursları, Antalyada Çok Başarılı Sahne Kursları, Antalyada En Başarılı Drama Kursu, Antalyada Sahne Eğitimi