Thumbnail image 

Web Tasarım Nasıl Yapılır


 

İnternetin hayatımızın her noktasına girmesi ile birlikte insanlarında her geçen gün bu konuya olan merakları artıyor. Kimileri bu dijital platformu işkolu biçimine çevirerek para kazanmanın yollarını ararken, kimileri de kendi kullanımında olacak web sitelerini kendi bünyelerinde yapmak istiyorlar.


Bizlere gelen sorular ve oluşan taleplerde görüyoruz ki web sitesi nasıl yapılır, web sitesi tasarımı nasıl yapılır diyerek sorgulamaktasınız.


Web siteleri kıs bir kullanımdır. Geniş anlamı ile incelediğimizde internet üzerinde yerleşik bulunan, tarayıcılar (web browser) aracılığıyla erişilerek görüntülenebilen dijital uygulamalar yumağı olarak tanımlayabiliriz. Bir web sitesini çalışması için gerekenler web server, hosting ve DNS serverlar’dır.


Web Tasarımını Kim Yapıyor, Web Tasarımı Yapan Kurumlar,  Web Tasarımı Kime Yaptırabilirim, En Uygun Web Hizmetini Veren Yer,  Hosting Hizmeti, İnternet Hizmetleri Kim Veriyor, Bir Sayfa Yaptırsam Kim Yapacak konuları için web sitemizde yer alan bilgi içerikli yazılarımızı takip edebilirsiniz. Dilerseniz sanat atölyemize bekleriz.


Thumbnail image