Antalyada karakalem Nü Çizim Yapan Atölyeler

Moda Tasarım Kursları

Thumbnail image 


Moda Tasarım Kursları


Moda Tasarım Kursları, kendinize ait moda tasarım projelerinizi hayata geçirmek için harika bir ortamdır. Kendinizi ve yeteneğinizi dünya çapında tanınabilmenizi sağlamak adına ilk adım olacaktır.


Moda Tasarım Kursu boyunca vizyonunuzu geliştirmelisiniz. Çalışma süresince disiplinli ve aktif olmalısınız. Bu alanda başarılını ispat etmiş ve dünya çağında tanınan tasarımcılarımızın teknikleri incelenmelidir. Akabinde eğitim sonrasında iyi bir moda tasarımcı yanında staj yapmak çok iyi bir kariyer planı olacaktır. Bununla birlikte kendinizi defilelerde tanıtabilir ve freelance projelerde yer alabilirsiniz.


Moda Tasarım Kursu’nu tamamlamanızla birlikte bu konuda teorik ve uygulamalı eğitim almış olacaksınız. Bu bilgileri kişisel yaşamınıza adapte etmelisiniz.


Moda tasarım kursuna kimler katılabilir? Ben katılmak istiyorum nereden başlayacağımı bilmiyorum? Sorularının yanıtı aşağıdaki gibidir:


Bu kursu katılım göstermeniz için fiziksel özel bir kriter bulunmamaktadır. Kendini geliştirmek isteyen, tasarımlarıyla adını duyurmayı hedefleyen, moda tasarımı yalnızca hobi olarak değil, kariyer yaşamının da bir parçası haline dönüştürmeyi düşünen herkes bu kursa katılabilmektedir.


 Moda Tasarımı Çizim Merkezi, Moda Eğitim İle İlgili Yerler, Moda İle İlgili Sanat Merkezi,  Moda Tasarım konularında eğitim içeriklerimiz beklentilerinizi karşılayacaktır.


Moda Tasarım Kursu Devam Ediyor


Moda tasarımı derslerimiz birebir özel ders şeklinde veya talebe göre gruplara verilmektedir. Dersler saat ücretli ? Haftada kaç saat ders alınacağı öğrenciye bağlıdır. Ders saatleri esnek olup; akşam veya hafta sonuda ders verilebilmektedir. Bir sezon ders alan öğrencilere “Başarı Belgesi” verilmektedir. Hobi olarak gelmek isteyen arkadaşlarımızn dışında üniversitelerin tekstil veya  moda tasarım bölümlerinde okuyan öğrencilerede ders verilmektedir.


Giyim arayışı ihtiyacı olan bu yönde gelişen eğitim (moda eğilim) ihtiyacını karşılamak üzere güncel anlamda daha önce denenmemiş şekillde yeni nesil tekstil ürünlerinin kullanılması veya maliyet nedeniyle yeni nesil olmayan kullanılagelen standart malzemelerle elbise kalıbının tekrardan güncel anlayışın ihtiyacına cevap verebilecek şekilde tekrar yorumlayan bir sanat tasarımı bölümü olarak da değerlendirilebilir.


Moda tasarımı demek bazı insanların bir şeyleri düşünüp onları kâğıt üzerine geçirmelerine denir.


Adana da da Moda Kursu Başladı. Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerine Girmek için ve Kendinizi Geliştirmek İçin Bizleri Arayın.

Sizinde Kıskandıran Yenekleriniz Olmasını İstemezmisin? Zaman Kaybetmeden Atölyemizi Ziyaret Edin.


İsterseniz Grup Olarak İsterseniz Özel Olarak  Ders Verelim. Kayıtsız Kalmayın Başarılarınızı Ertelemeyin!


Anadolu Güzel Sanatlar 1996 dan Beri Bu Alanda hizmet Vermekte.


Anadolu Güzel Sanatlardaki Tüm Kurslar

Thumbnail imageThumbnail imageThumbnail image

Thumbnail imageThumbnail imageThumbnail image
Thumbnail image
Thumbnail imageThumbnail image
Thumbnail image
Thumbnail imageThumbnail image
Thumbnail image
Thumbnail imageThumbnail image
Thumbnail image

Thumbnail image
Thumbnail imageThumbnail image
Thumbnail image
Thumbnail image

Thumbnail image 

Antalyada Başarılı Kurs Eğitimi, Antalyada Başarılı Yeteneklilik Kurslar, Antalyada Çocuk Kursları, Antalyada Çocuklara Yönelik Çizim Eğitimleri, Antalyada Çocuklara Yönelik Eğitim Kursları, Antalyada Görsel Sanatlar Eğitimi, Antalyadaki En İyi Resim Kursu, Antalyadaki Tasarım Dersleri, Antalyadaki Tasarım Kursları